Aktualne oferty pracy

Informujemy, że wszelka korespondencja dotycząca rekrutacji w naszej firmie wysyłana jest wyłącznie z adresów w domenie @atinea.pl. Atinea nie współpracuje z żadną firmą rekrutacyjną.

W okresie wakacyjnym zapraszamy do skorzystania z oferty praktyk (dotyczy studentów kontynuujących studia) lub oferty pracy dla absolwentów (dotyczy tegorocznych absolwentów). Jeśli potrafisz programować i jesteś otwarty na naukę, to zapraszamy do współpracy.

Kim jesteśmy - ATINEA

Główną działalnością Atinea jest wspieranie firm w projektach programistycznych w wielu technologiach takich jak: PHP, C#, SQL, .NET, React, Node.js. Dodatkowo prowadzimy kilka własnych inicjatyw w zakresie edukacji, m.in.:

  • InstaKółko - prowadzimy zajęcia z programowania dla uczniów szkół podstawowych (gdzie również prowadzimy rekrutację na Instruktorów programowania),
  • InstaLing - stworzyliśmy platformę do nauki słówek, której używa ponad 250 tysięcy dzieciaków w każdym tygodniu,
  • InstaLogik - organizujemy największy w Polsce konkurs matematyczno-informatyczny dla szkół podstawowych. Wspieramy Olimpiadę Informatyczną i jesteśmy partnerem Olimpiady Informatycznej Juniorów.

Ponadto jesteśmy autorami platformy SaaS do tworzenia aplikacji bazodanowych instadb.com.

Oferta pracy stacjonarnej na stanowisku: Młodszy Programista

Wymagania:

  • Znajomość co najmniej dwóch języków programowania
  • Chęć nauki potwierdzona na etapie rekrutacji
  • Możliwość pracy w trakcie roku akademickiego i w wakacje w wymiarze min. 80h miesięcznie

Co oferujemy?

  • Elastyczne godziny pracy
  • Biuro przy metrze Racławicka
  • Zgrany i młody zespół nastawiony na pracę
  • Możliwość rozwoju w kierunku biznesowym – bezpośrednie prowadzenie projektów z klientami
  • Możliwość rozwoju w kierunku technicznym – wymagające zadania

Wynagrodzenie:

  • 30zł/h na start po okresie próbnym
  • 40zł/h stawka dla uczestników II etapu OI po okresie próbnym
  • 50zł/h stawka po roku pracy dla większości
  • 60zł/h stawka po roku pracy dla 1/4 najlepszych

Dodatkowe informacje:

  • Stawka w trakcie okresu próbnego - 28zł/h, dla Olimpijczyków - 30zł/h
  • Podwyżki są przydzielane na podstawie testów kompetencyjnych i oceny kierownika
  • Statystyki dotyczą wynagrodzeń studentów pracujących co najmniej 80h/msc, którzy mają co najmniej rok stażu.
  • Podane kwoty brutto
  • Umowa zlecenie
  • Wymagane uczestnictwo w teście kompetencyjnym

Wyślij CV na praca@atinea.pl

Oferta pracy zdalnej na stanowisku Młodszy Programista

Wymagania:

  • Możliwość pracy w trakcie roku akademickiego w wymiarze min. 80h miesięcznie
  • Dostęp do dobrego łącza internetowego - minimum to Internet kablowy 200/20 Mbps
  • Posiadanie pomieszczenia umożliwiającego niezakłóconą pracę

  • Pracę zdalną – bez wychodzenia z domu

  • 28zł/h na start
  • 35zł/h stawka dla uczestników II etapu OI po okresie próbnym
  • 45zł/h stawka po roku pracy dla większości
  • 55zł/h stawka po roku pracy dla 1/4 najlepszych

  • Stawka w trakcie okresu próbnego dla Olimpijczyków - 28zł/h
  • Podwyżki przyznawane są na podstawie testów kompetencyjnych i oceny kierownika
  • Statystki dotyczą wynagrodzeń studentów pracujących co najmniej 80h/msc, którzy mają co najmniej rok stażu
  • Wymagane uczestnictwo w zdalnym teście kompetencyjnym
  • Realizacja zlecenia tylko z terytorium Polski

Oferta pracy stacjonarnej na stanowisku: Programista i Starszy Programista

Kogo szukamy

  • Poszukujemy ludzi, którzy chcą poznawać nowe technologie i je tworzyć.
  • Od kandydatów oczekujemy chęci poszerzania swojej wiedzy i umiejętności w zakresie algorytmiki i programowania.

Co oferujemy

  • Umowa o pracę
  • Konkurencyjne wynagrodzenie, regularne wypłaty i rozliczenie za każdą przepracowaną minutę
  • Zgrany zespół nastawiony na pracę

Sposób aplikacji

Wyślij CV na praca@atinea.pl

Oferta pracy stacjonarnej na stanowisku: Prowadzący Kółko Informatyczne

Czym zajmujemy się jako Placówka Edukacji Informatyczno-Matematycznej InstaKod

W ramach projektu InstaKółko prowadzimy zajęcia matematyczno-informatyczne dla dzieci już od 2012 roku. Organizujemy również największy w Polsce trzyetapowy konkurs matematyczno-informatyczny, który uzyskał patronat honorowy Ministra Edukacji i Nauki, a także Wydziału Matematyki Informatyki i Mechaniki Uniwersytetu Warszawskiego. Jesteśmy twórcami podręcznika z podstaw programowania InstaKOD, który został zatwierdzony przez Ministerstwo Edukacji. Poszukujemy osób, które są gotowe prowadzić zajęcia, opracowywać materiały, a także rozwijać naszą platformę.

Wymagania:

  • zobowiązanie do objęcia grupy i prowadzenia zajęć przez okres semestru
  • możliwość prowadzenia zajęć dla kilku grup, w zależności od chęci i dostępności
  • każda grupa ma ok. 6-8 uczniów

  • wynagrodzenie za każdą godzinę pracy. Zarówno prowadzenie zajęć, jak i przygotowanie do nich, sprawdzenie pracy uczniów, kontakt z uczniami i rodzicami są rozliczane. Zakładamy, że na każdą godzinę prowadzenia zajęć przypadają dwie płatne godziny pracy,
  • umowę zlecenie,
  • pracę popołudniami,
  • możliwość dostosowania grafiku do planu zajęć na uczelni lub w szkole,
  • dogodny dojazd komunikacją miejską – skrzyżowanie Puławskiej i Karczunkowskiej na Ursynowie.

Obowiązki

  • prowadzenie zajęć z programowania według określonego przez nas scenariusza, podręcznika, kart pracy, przykładów i zadań dostępnych na stworzonej przez nas platformie, opracowywanie nowych zadań.

Więcej o naszym kursie na www.instakolko.pl

Wyślij CV na praca@instakolko.pl