Rozliczanie Delegacji

Rozliczanie Delegacji służy do szybkiego i wygodnego sporządzania rozliczeń kosztów delegacyjnych. Program znajdzie zastosowanie w każdej firmie, w której wyjazdy służbowe są stałym elementem codziennej pracy.

Oferta

  • Oferujemy Państwu bezpłatną prezentację aplikacji oraz miesięczny dostęp do wersji próbnej.
  • Przez cały czas abonamentu służymy pomocą techniczną telefonicznie i przez e-mail oraz wykonujemy regularne kopie bezpieczeństwa.
  • Na indywidualne zamówienie wykonujemy również modyfikacje aplikacji, dzięki czemu będzie mogli Państwo dopasować ją do swoich potrzeb.

Wersja próbna

Formularz zakładania bezpłatnego konta testowego dostępny jest pod nowym adresem aplikacji: https://instadb.com/pl/aplikacja_rozliczanie_delegacji.php

Opis aplikacji

Program dostępny jest przez Internet – działa w oknie przeglądarki WWW i nie wymaga instalacji na komputerze. Dzięki temu możliwy jest dostęp do niego z dowolnego komputera, zarówno w biurze, jak i w domu – przez wielu użytkowników równocześnie. Dodatkowo aplikacja jest odporna na działanie wirusów i awarie komputera.

Aplikacja posiada następujące funkcje:

01

zapis podstawowych danych na temat wyjazdu służbowego (data i godzina wyjazdu oraz powrotu, miejsce docelowe, cel wyjazdu)

02

automatyczne obliczanie należnych diet

03

rejestrowanie szczegółów transportu (miejscowości, daty i godziny, koszty przejazdów)

04

możliwość uwzględniania dodatkowych kosztów związanych z podróżą

05

automatyczne obliczanie sumy należności dla pracownika

06

drukowanie rachunku kosztów

Klienci

Kumon

I am deeply satisfied with the professional approach of Atinea Sp. z o.o. staff who are able to face even the mos challenging problems. I expect to continue using their services for developing and testing new innovative business and technology solutions.

Tetsu Fujisaki

Executive Researcher