25 marca 2019

Czym jest nasza unikalna Chmura Programistów?

W tym artykule wyjaśniamy, czym jest nasza usługa Chmury Programistów. W skrócie można powiedzieć, że to taki outsourcing programistów na sterydach. Oto na czym polega ta unikalna w skali świata usługa.

Czym jest chmura?

Zacznijmy od krótkiej definicji chmury. Jest to rozwiązanie technologiczne, które zapewnia dostęp do różnych składników systemu z poziomu przeglądarki internetowej. Bez względu na rodzaj urządzenia i miejsce, w którym się znajdujemy. Korzystając z chmury (w zależności od jej rodzaju), możemy mieć dostęp do różnych zasobów, funkcji i programów i korzystać tylko z tych, których aktualnie potrzebujemy.

Firma, która udostępnia chmurę, dba o jej wysoką jakość. Zapewnia dopracowane i stabilne rozwiązania, które dostępne są od ręki. I z reguły za korzystanie z chmury płaci się miesięczny abonament. Jego koszt jest dużo niższy niż osobny zakup wszystkich programów i rozwiązań dostępnych w chmurze.

Jest to świetne rozwiązanie – korzystamy z niego, gdy mamy taką potrzebę, używamy tych zasobów, na których nam najbardziej zależy i nie ponosimy wysokich kosztów zakupu licencji na różne programy.

I jest to doskonała analogia do naszej usługi outsourcingu programistów, którą nazwaliśmy Chmurą Programistów.

Oto dlaczego:

Outsourcing + Chmura = Nasza usługa

Korzystając z naszej chmury programistów, klient również płaci miesięczny abonament, wyliczony na podstawie ilości godzin i programistów, których potrzebuje. I tak jak właściciel chmury dba o wysoką jakość i stabilność oprogramowania, tak my dbamy o wysoką jakość kodu naszych programistów.

Świetni programiści

W Chmurze Programistów udostępniamy wyłącznie naszych stałych pracowników. Są to programiści, których doskonale znamy: przeszli naszą rygorystyczną rekrutację, pracują u nas na co dzień i mają wysokie wyniki w naszych cyklicznych testach umiejętności.

Z usług takich świetnych programistów mogą skorzystać nasi klienci w zakresie godzinowym dopasowanym do ich potrzeb. Mają więc dostęp do najlepszych programistów w Polsce, bez potrzeby rekrutacji i zatrudniania ich – bo nasi programiści mogą zacząć pracę dla nowego klienta nawet w 2 tygodnie.

Zmiana technologii w trakcie umowy

I tak jak w klasycznej chmurze możemy skorzystać z różnych programów, których aktualnie potrzebujemy, tak nasi klienci mogą w dowolnym momencie zmienić zakres technologii. Jeśli klient zamówił programistów do kodowania w jednej technologii, a potem pojawiła się u niego potrzeba przejścia na zupełnie inną, wtedy albo programiści w zespole nauczą się tej technologii, albo zamienimy ich z innymi programistami z naszej firmy. I nie ma to żadnego wpływu na koszt oraz nie wymaga zmian w umowach.

Podsumowując: każdy nasz klient w każdym momencie ma dostęp do umiejętności całej naszej kadry w ramach tej samej umowy. A o to, żeby wdrożyć nową technologię zadba kierownik projektu z naszej strony, który czuwa nad postępem prac. Więc wszystko odbywa się automatycznie i bez marnowania czasu naszych klientów.

Nasi programiści wspomagają pracę w różnych firmach

Te cechy upodabniają naszą usługę do działania klasycznej chmury technologicznej. Tą usługą pomagamy wzmocnić zespoły w firmach naszych klientów, pomagamy im rozwijać systemy lub dostarczamy programistów, gdy ich firma zaczyna się dynamicznie rozwijać.

Nasi programiści świetnie radzą sobie zarówno przy tworzeniu nowych systemów, jak i obsłudze i rozwoju tych istniejących. Co więcej, zatrudniamy też ekspertów od starych technologii – Visual Basic, Pascal, DOS, Delphi, Excel, Access i inne. Dzięki temu skutecznie wspieramy praktycznie każdy rodzaj biznesu – od małych po duże firmy. Takie, które mają własne zaplecze IT oraz te, które nie zatrudniają programistów.

Chętnie podamy Ci więcej szczegółów na temat naszej usługi, technologii oraz naszego doświadczenia w tym zakresie. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego formularza kontaktowego w stopce strony i wyślesz nam zapytanie.