Utrzymanie systemów - SLA

Nasza usługa przeznaczona jest przede wszystkim dla kierowników działów IT, którzy mają pod opieką system zrealizowany na zamówienie firmy wiele lat temu, a który nie jest już wspierany przez wykonawcę.

Niezależnie od tego, czy system wykonał Państwa pracownik, czy też firma zewnętrzna, jesteśmy w stanie przejąć ich obowiązki związane z poprawianiem błędów, administracją i rozwojem systemu.

W porównaniu z zatrudnieniem na etacie dedykowanego specjalisty, możemy zaoferować niższe koszty miesięczne oraz wyższe gwarancje ciągłości działania systemu.

Opis usługi

W ramach usługi prowadzimy prace związane z bieżącym utrzymaniem systemu, obejmujące: poprawianie zgłoszonych błędów, wprowadzanie drobnych poprawek, monitorowanie działania i administrowanie systemem.

W przypadku zgłoszeń poważnych błędów i awarii gwarantujemy czasy reakcji i napraw zgodnie z warunkami ustalonymi w umowie. Dla zachowania parametrów SLA zapewniamy, że co najmniej dwie osoby znają architekturę systemu i mają dostęp do kodów źródłowych i serwerów.

Oprócz bieżącego utrzymania prowadzimy też rozwój systemu o nowe funkcje. Prace rozwojowe odbywają się w formie outsourcingu programistycznego.

Korzyści

Szybki czas rozpoczęcia współpracy – efekty z pracy naszego zespołu mogą Państwo osiągać już w ciągu kilku tygodni od podpisania umowy; unikają Państwo również czasochłonnego procesu poszukiwania programisty o odpowiednich umiejętnościach.

Niski koszt utrzymania systemu – miesięczny koszt usługi zaczyna się już od 4800 zł netto; w tej cenie nie ma możliwości zatrudnienia wysokiej klasy specjalisty.

Gwarantowane czasy napraw – szybka reakcja na błędy zapewnia, że ewentualne awarie mają minimalny wpływ na pracę Państwa firmy.

Zapewnienie ciągłości utrzymania – w przypadku urlopów, chorób, zwolnienia się programistów nadzorujących system zapewniamy na własny koszt wdrożenie zastępstwa.

Cennik

Koszt usługi zależny jest od złożoności systemu, użytych technologii, gwarantowanych czasów reakcji i napraw, pakietu godzin na prace rozwojowe. Dokładną wycenę przygotowujemy na podstawie audytu kodu. W większości wypadków jesteśmy w stanie przedstawić podstawową ofertę w cenie 4800 zł netto miesięcznie.