Pakiet Sekretariat

Pakiet Sekretariat jest ofertą specjalną, skierowaną do osób prowadzących sekretariaty jak również do właścicieli małych i średnich firm. W skład pakietu wchodzi szereg aplikacji przydatnych w każdym sekretariacie i w każdej firmie.

Aplikacje

W skład Pakietu Sekretariat wchodzą następujące aplikacje (dostępne również pojedynczo):

Wszystkie aplikacje działają na wspólnej platformie Atinea Grids, zapewniającej spójny interfejs oraz możliwość swobodnej konfiguracji. W przeciwieństwie do ofert konkurencji nasz produkt można szybko i tanio modyfikować zgodnie z wymogami klienta, zmieniając istniejące aplikacje lub dodając całkiem nowe.

Wygląd wybranych aplikacji

Ewidencja sprzetu firmowego

Ewidencja szkoleń i uprawnień

Obsługa zleceń

Rejestr umów

Rozliczanie delegacji

Zarządzanie zaopatrzeniem

Jak to działa?

Wszystkie aplikacje są dostępne przez przeglądarkę internetową, bez potrzeby instalacji na komputerze. Można z nich korzystać za pośrednictwem dowolnego komputera podłączonego do Internetu, bez znaczenia, czy jesteśmy w biurze, domu czy podróży służbowej.

Dostęp do aplikacji jest bezpieczny, chroniony hasłem i połączeniem szyfrowanym. Nie istnieje ryzyko utraty danych na skutek działania wirusów czy awarii sprzętu.

Brakuje ważnej aplikacji?

Pakiet jest niepełny? Potrzebujesz programu niewymienionego na liście? Daj nam znać, zobaczymy, co możemy dla Ciebie zrobić. To nic nie kosztuje!

Proste zmiany w aplikacjach wprowadzamy bezpłatnie od ręki. Bardziej złożone modyfikacje realizujemy zgodnie z podanym niżej cennikiem:

PozycjaCena netto
Konfiguracja uprawnień dostępu dla wielu grup użytkowników  250 zł
Dodanie dodatkowych kolumn do tabel w dowolnej aplikacji 50 zł
Wykonanie dodatkowego raportu w formacie PDF 100 zł
Przywrócenie danych z kopii bezpieczeństwa 50 zł

Nie koniec na tym!

Nasi klienci mogą samodzielnie modyfikować swoje aplikacje zgodnie z własnymi wymaganiami. Dzięki zaawansowanemu panelowi administracyjnemu oraz wsparciu ze strony naszej firmy każdy użytkownik może nauczyć się nie tylko jak wprowadzać poprawki, ale również jak przygotowywać własne programy bazodanowe. I to bez potrzeby pisania kodu!

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Nie wahaj się, odezwij się do nas. Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania.

Jeśli interesuje Cię Pakiet Sekretariat, prześlij nam maila o treści: "Zamawiam miesięczny bezpłatny dostęp do wersji próbnej Pakietu Sekretariat".