Outsourcing programistyczny

Nasza usługa przeznaczona jest przede wszystkim dla kierowników projektów informatycznych, którzy do realizacji projektu potrzebują wzbogacić swój zespół o specjalistów w wybranych technologiach.

Dzięki outsourcingowi programistycznemu możecie Państwo szybko uzupełnić braki, ponosząc przy tym koszty proporcjonalne do faktycznych potrzeb.

W przeciwieństwie do zatrudniania nowych pracowników lub korzystania z usług typu body-leasing, nasza usługa pozwala rozpocząć współpracę w ciągu dni zamiast tygodni, nie wymaga długoterminowych zobowiązań i pozwala elastycznie zmieniać zakres kompetencji w trakcie projektu.

Opis usługi

W ramach usługi określacie Państwo czas trwania umowy (1 miesiąc lub dłużej), ilość godzin w miesiącu (40 lub więcej) oraz listę technologii, których znajomość będzie wymagana w projekcie. Na tej podstawie organizujemy zespół, który będzie realizował zlecone przez Państwa zadania.

Działania zespołu koordynuje kierownik projektu, który jest odpowiedzialny za komunikację z klientem, przydział prac w zespole, przygotowywanie harmonogramu prac. Programiści do zespołu przydzielani są dynamicznie w zależności od aktualnie potrzebnych kompetencji.

Oznacza to, że korzystając z naszej usługi, nie zatrudniacie Państwo tylko jednego programisty, lecz uzyskujecie stały dostęp do umiejętności 30 pracowników naszej firmy.

Korzyści

W porównaniu do tradycyjnych sposobów zatrudniania specjalistów nasza usługa posiada następujące zalety:

Szybki czas rozpoczęcia współpracy – efekty z pracy naszego zespołu mogą Państwo osiągać już w ciągu kilku dni od podpisania umowy; unikają Państwo również czasochłonnego procesu poszukiwania programistów o odpowiednich umiejętnościach.

Brak długoterminowych zobowiązań – minimalny czas kontraktu wynosi 1 miesiąc i można go odnawiać tak długo jak jest potrzebny, a jeśli w Państwa projekcie nastąpią nieplanowane zmiany (np. zostanie wstrzymany), wówczas mogą Państwo bez dodatkowych kosztów zrezygnować ze współpracy.

Niski koszt rozpoczęcia współpracy – koszt jednomiesięcznego kontraktu zaczyna się od 5600 zł netto; w tej cenie nie ma możliwości pozyskania tradycyjnymi metodami wysokiej klasy specjalisty.

Efektywne rozliczanie czasu pracy – jeśli Państwa potrzeby można zrealizować w ramach 1/4 etatu, to nie muszą Państwo płacić za nadmiarowe 3/4; jeśli jednak po jakimś czasie potrzeby wzrosną, to nie ma problemu, żeby w ciągu kilku dni znacząco powiększyć wymiar godzinowy usługi.

Wygodny dostęp do wielu kompetencji – nawet przy minimalnym kontrakcie macie Państwo dostęp do wszystkich umiejętności naszych programistów i w trakcie projektu możecie decydować, z których aktualnie chcecie Państwo skorzystać.

Cennik

Cena za 1 godzinę roboczą uzależniona jest od długości umowy.

Okres umowy Rabat Cena za 1h
Poniżej 6 miesięcy 0% 150 zł
6 – 12 miesięcy 10% 135 zł
12 miesięcy lub więcej 20% 120 zł

Podane ceny są cenami netto.

Nasze kompetencje

Oto lista wybranych technologii, w których mamy doświadczenie:

 • Aplikacje desktopowe: .NET, Java, C, C++, Objective C.
 • Aplikacje webowe:
  • po stronie serwera: PHP, Perl, Java Servlets, JSP, ASP .NET, Ruby, Python.
  • po stronie klienta: HTML5, JavaScript, jQuery, Ajax, Flash/FLEX/ActionScript.
 • Platformy aplikacyjne: Microsoft SharePoint, IBM Lotus Notes, Liferay Portal.
 • Aplikacje mobilne: iOS (iPhone/iPad/iPod Touch), Android, Windows Phone 8, Windows Phone 7, Nokia, Symbian (Anna, Belle, ^3, S60), Windows Mobile 6, Windows CE, Java ME, Samsung Bada, Adobe Air, Flash Lite.
 • Raportowanie i analizy: BI, OLAP, Data Warehouses, MS Reporting Services, Crystal Reports, Comarch OCEAN GenRap.
 • Systemy operacyjne: Windows, Linux, Mac OS.
 • Bazy danych: MS SQL Server, Oracle, DB2, PostgreSQL, MySQL.
 • Systemy wbudowane: mikroprocesory, mikrokontrolery, RTOS, ATMEL, ARM, itp.
 • Technologie zaszłościowe: Visual Basic, Delphi, DOS, Pascal, Cobol, Forth, itp.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.