Szukasz kompetentnych wykonawców systemu dla swojej firmy?

A może Twój dział IT potrzebuje wsparcia doświadczonych specjalistów?

Atinea jest firmą programistyczną dostarczającą zaawansowane usługi IT klientom na całym świecie. Naszą ofertę kierujemy głównie do średnich i dużych firm poszukujących indywidualnych rozwiązań. W zależności od Twoich potrzeb oferujemy dwa rodzaje usług: tworzenie aplikacji na zamówienie oraz outsourcing IT. Zapoznaj się z poniższymi opisami, żeby określić, która z nich będzie dla Ciebie lepszym wyborem.

Tworzenie aplikacji na zamówienie

Ta usługa pasuje najlepiej do potrzeb, na które odpowiedzią jest projekt z dobrze zdefiniowanym zakresem prac. Dotyczy to zarówno systemów do użytku wewnętrznego jak i aplikacji przeznaczonych do odsprzedaży.

Po wstępnej analizie przygotujemy dla Ciebie ofertę ze szczegółowym harmonogramem i ustalonym budżetem. Zazwyczaj realizacja projektu odbywa się w następujących etapach: analiza wymagań, projekt techniczny, implementacja systemu, testy, uruchomienie oraz utrzymanie.

Korzyścią z tej formy współpracy jest to, że koszt i czas są ustalone, a całe ryzyko techniczne ponosi nasza firma.

Outsourcing IT

Outsourcing sprawdza się najlepiej, gdy potrzeby Twojej firmy można opisać raczej jako listę małych zadań niż jako pojedynczy, duży projekt. W takiej sytuacji potrzebujemy znać jedynie ogólny zakres prac, tak byśmy mogli znaleźć właściwych pracowników z odpowiednimi umiejętnościami i doświadczeniem. Następnie przydzielamy zakontraktowaną liczbę programistów do outsource'owanego projektu. Ich praca jest nadzorowana przez doświadczonego kierownika. Wszystkie zadania są przydzielane przez wyznaczonego pracownika z Twojej firmy. Prowadzimy szczegółowy dziennik czasu spędzonego przez programistów nad zadaniami. Na tej podstawie rozliczamy koszt usługi w oparciu o stałą stawkę za osobo-miesiąc.

Technologie

Oto lista wybranych technologii, w których mamy doświadczenie:

 • Aplikacje desktopowe: .NET, Java, C, C++, Objective C.
 • Aplikacje webowe:
  • po stronie serwera: PHP, Perl, Java Servlets, JSP, ASP .NET, Ruby, Python.
  • po stronie klienta: HTML5, JavaScript, jQuery, Ajax, Flash/FLEX/ActionScript.
 • Platformy aplikacyjne: Microsoft SharePoint, IBM Lotus Notes, Liferay Portal.
 • Aplikacje mobilne: iOS (iPhone/iPad/iPod Touch), Android, Nokia, Symbian (Anna, Belle, ^3, S60), Windows Phone 7, Windows Mobile 6, Windows CE, Java ME, Samsung Bada, Adobe Air, Flash Lite.
 • Raportowanie i analizy: BI, OLAP, Data Warehouses, MS Reporting Services, Crystal Reports.
 • Systemy operacyjne: Windows, Linux, Mac OS.
 • Bazy danych: MS SQL Server, Oracle, DB2, PostgreSQL, MySQL.
 • Systemy wbudowane: mikroprocesory, mikrokontrolery, RTOS, ATMEL, ARM, itp.
 • Technologie zaszłościowe: Visual Basic, Delphi, DOS, Pascal, Cobol, Forth, itp.
Jeśli Twoja firma korzysta z nietypowych lub starych technologii - to nie jest problem. Szybko się uczymy i jesteśmy gotowi to udowodnić.

Zakres usług

Oferujemy pełną gamę usług informatycznych:

Wycena

Koszty naszych usług zależą od zakresu projektu, formy współpracy i wymaganych kompetencji. W celu uzyskania dokładnej wyceny prosimy o kontakt - zazwyczaj jesteśmy w stanie przygotować ofertę w ciągu 2-3 dni. Przygotowanie oferty jest bezpłatne.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.