Aplikacja Rozliczanie Delegacji

Rozliczanie Delegacji służy do szybkiego i wygodnego sporządzania rozliczeń kosztów delegacyjnych. Program znajdzie zastosowanie w każdej firmie, w której wyjazdy służbowe są stałym elementem codziennej pracy.

Opis aplikacji

Aplikacja posiada następujące funkcje:

  • zapis podstawowych danych na temat wyjazdu służbowego (data i godzina wyjazdu oraz powrotu, miejsce docelowe, cel wyjazdu)
  • automatyczne obliczanie należnych diet
  • rejestrowanie szczegółów transportu (miejscowości, daty i godziny, koszty przejazdów)
  • możliwość uwzględniania dodatkowych kosztów związanych z podróżą
  • automatyczne obliczanie sumy należności dla pracownika
  • drukowanie rachunku kosztów

Program dostępny jest przez Internet – działa w oknie przeglądarki WWW i nie wymaga instalacji na komputerze. Dzięki temu możliwy jest dostęp do niego z dowolnego komputera, zarówno w biurze, jak i w domu – przez wielu użytkowników równocześnie. Dodatkowo aplikacja jest odporna na działanie wirusów i awarie komputera.

Wygląd aplikacji

lista rozliczeń

 

szczegóły rozliczenia

Oferta

Oferujemy Państwu bezpłatną prezentację aplikacji oraz miesięczny dostęp do wersji próbnej.

Przez cały czas abonamentu służymy pomocą techniczną telefonicznie i przez e-mail oraz wykonujemy regularne kopie bezpieczeństwa.

Na indywidualne zamówienie wykonujemy również modyfikacje aplikacji, dzięki czemu będzie mogli Państwo dopasować ją do swoich potrzeb.

Wersja próbna

Formularz zakładania bezpłatnego konta testowego dostępny jest pod nowym adresem aplikacji: https://instadb.com/pl/aplikacja_rozliczanie_delegacji.php