Aplikacja Ewidencja Przeglądów

Ewidencja Przeglądów jest programem przeznaczonym dla firm będących w posiadaniu sprzętu wymagającego regularnych inspekcji technicznych.

Opis aplikacji

Program udostępnia poniższe funkcje:

  • przechowywanie informacji o sprzęcie (typ, data zakupu, historia przeglądów)
  • rejestrowanie historii przeglądów, obejmującej: osobę wykonującą przegląd, ewentualne uwagi i dokumentację fotograficzną oraz planowaną datę kolejnego przeglądu
  • szybki dostęp do listy przeglądów wymaganych w najbliższym tygodniu lub miesiącu

Program dostępny jest przez Internet – działa w oknie przeglądarki WWW i nie wymaga instalacji na komputerze. Dzięki temu możliwy jest dostęp do niego z dowolnego komputera, zarówno w biurze, jak i w domu – przez wielu użytkowników równocześnie. Dodatkowo aplikacja jest odporna na działanie wirusów i awarie komputera.

Wygląd aplikacji

lista sprzętu

 

historia przeglądów

Oferta

Oferujemy Państwu bezpłatną prezentację aplikacji oraz miesięczny dostęp do wersji próbnej.

Przez cały czas abonamentu służymy pomocą techniczną telefonicznie i przez e-mail oraz wykonujemy regularne kopie bezpieczeństwa.

Na indywidualne zamówienie wykonujemy również modyfikacje aplikacji, dzięki czemu będzie mogli Państwo dopasować ją do swoich potrzeb.

Wersja próbna

Formularz zakładania bezpłatnego konta testowego dostępny jest pod nowym adresem aplikacji: https://instadb.com/pl/aplikacja_ewidencja_przegladow.php